Strona główna compas
Strona główna

Solidworks Express Newsletter

spacer
spacer
Lipiec 2015
SolidWorks Express
spacer
spacer
spacer
AKTYALNOŚCI I WYDARZENIA
spacer
DARMOWA LETNIA EDYCJA SOLIDWORKS, oprogramowanie 3D CAD dla studentów i nauczycieli!
spacer
spacer
SOLIDWORKS BETA JEST JUŻ DOSTĘPNE
spacer
spacer
Jesteś studentem lub nauczycielem zainteresowanym używaniem SOLIDWORKS tego lata, aby dowiedzieć się co oprogramowanie ma do zaoferowania lub już teraz udoskonalić swoje umiejętności? Pobierz ZA DARMO SOLIDWORKS Student Engineering Kit na okres lata! Aby uzyskać dostęp, postępuj zgodnie z instrukcją. Oferta dla studentów i nauczycieli jest ograniczona w czasie - ważna do 30 września 2015 r.
spacer
spacer

SOLIDWORKS 2016 zawiera setki nowych udogodnień dla użytkowników:

  • jest bardziej skoncentrowany na projektowaniu niż na CAD
  • umożliwia kompleksowe rozwiązywanie problemów z symulacją w łatwiejszy i szybszy sposób
  • przyspiesza procesy wytwarzania
  • upraszcza projekty mechatroniczne

Ze strony SOLIDWORKS beta możesz pobrać SOLIDWORKS 2016 w wersji beta, odwiedzić forum, sprawdzić ranking liderów oraz wiele więcej.

spacer
spacer
WSKAZÓWKI I SZTUCZKI
spacer
SOLIDWORKS MBD POZWALA NA LEPSZĄ KOORDYNACJĘ PROJEKTOWANIA Z PRODUKCJĄ
spacer
Obejrzyj wideo "SOLIDWORKS Shorst", aby dowiedzieć się jak Oboe Wu, SOLIDWORKS Model-Based Definition Product Manager, wyjaśnia w jaki sposób MBD może pomóc Ci w pełni wykorzystać dane projektowe 3D w pracy oraz w relacjach z partnerami, aby zredukować niepotrzebne zadania i wyeliminować konwersję danych 3D na dokumenty 2D.
spacer
spacer
spacer
DOWIEDZ SIĘ JAK KOMPLEKSOWO PROJEKTOWAĆ ELEMENTY SPAWANE
spacer
Pobierz bezpłatnie część dotyczącą kompleksowych części spawanych i prześledź proces projektowania w SOLIDWORKS używając narzędzia Part Reviewer.
spacer
spacer
spacer
spacer CUSTOMER SUCCESS
spacer
Dowiedz się jak firmy takie jak Knapheide Manufacturing wykorzystują rozwiązania SOLIDWORKS®, aby rozwijać swoją działalność, poszerzać oferowaną gamę produktów, zwiększać efektywność i ograniczać koszty.
spacer
spacer
spacer MYSOLIDWORKS
Aktywuj MySolidWorks Professional już dziś
spacer
Activate MySolidWorks
Professional Today
spacer
Subskrybujący użytkownicy SOLIDWORKS mają możliwość profesjonalnego rozwoju i zwiększenia produktywności poprzez bezpłatne aktywowanie numeru seryjnego MySolidWorks Professional. Dowiedz się już teraz jak aktywować MySolidworks Professional!
spacer
spacer DRAFTSIGHT
DRAFTSIGHT BEZPŁATNE ZASOBY EDUKACYJNE
spacer
spacer
spacer
Ucz się i rozwijaj umiejętności DraftSight® dzięki przewodnikowi dla początkujących DraftSight, e-bookom zawierającym porady, e-bookom zawierającym podstawy DraftSight oraz innym materiałom! Zarejestruj się już dziś.
spacer
spacer
spacer
spacer EDRAWINGS
spacer
PRZEGLĄDARKA PLIKÓW GRAFICZNYCH: OGLĄDAJ, DRUKUJ I RECENZUJ WSZYSTKIE TYPY PLIKOW GRAFICZNYCH
spacer

Korzyści obejmują:

  • Oglądanie i drukowanie plików SOLIDWORKS®, wspieranych AutoCAD® DWG i DXF.
  • Możliwość szybkiej interpretacji i zrozumienia każdego rysunku SOLIDWORKS dzięki dynamicznemu wyświetlaniu modelu 3D, z automatyczną rotacją każdego szkicu.
  • Łatwe identyfikowanie i dopasowanie geometryczne w wielu widokach szkicu, co pozwala na łatwiejszą interpretację w przypadku porównywania tej samej lokalizacji za pomocą różnych obrazów.
  • Bezpłatne pobranie.
spacer
spacer GRUPY UŻYTKOWNIKÓW
spacer
spacer Grupy użytkowników są cennym źródłem informacji i zasobów dla całej społeczności SOLIDWORKS. Dzięki współpracy z rówieśnikami, partnerami i pracownikami SOLIDWORKS, staniesz się jeszcze bardziej produktywnym. Odwiedź swugn.org już dziś i znajdź lokalne grupy użytkowników.
spacer
spacer
spacer
Facebook Twitter LinkedIn YouTube
SW Logo
3DS Logo

Dassault Systèmes SolidWorks Corporation
175 Wyman Street
Waltham, MA 02451 USA
Email: generalinfo@solidworks.com

This is a commercial email being sent by Dassault Systèmes S.A. on behalf of Dassault Systèmes SolidWorks Corporation. We respect your right to privacy. See our privacy policy for more information.

To change the types of communications you receive, or to discontinue receiving email from Dassault Systèmes SolidWorks Corporation, please use this link: http://www.solidworks.com/preferences/

© 2015 Dassault Systèmes SolidWorks Corporation. All rights reserved.

spacer