Strona główna compas
Strona główna

Solidworks Express Newsletter

spacer
Wrzesień 2015
SolidWorks Express
spacer
spacer
spacer
AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
spacer
SOLIDWORKS pomaga przedsiębiorcom na starcie
spacer
spacer
Spraw aby projektowanie stało się wspaniałe: dołącz do wydarzenia Launch Event 2016
spacer
Uruchomiliśmy program SOLIDWORKS dla Przedsiębiorców, który pozwoli im na początku wdrażania biznesu na bezpłatny dostęp do pełnej licencji oprogramowania SOLDIWORKS 3D CAD, co umożliwi milionom inżynierów oraz projektantów na odniesienie sukcesu dzięki innowacji. Sprawdź czy ten program może być przydatny również dla Ciebie.
spacer
spacer

Nowe ulepszenia w SOLIDWORKS 2016 zawierają narzędzia, które pomogą Ci w szybszy i bardziej sprawny sposób kompleksowo stawiać czoła wyzwaniom projektowym; usprawnić wszystkie równoczesne procesy projektowe i dzielić się danymi w ramach różnych dyscyplin; a także przyspieszyć wdrażanie projektów do produkcji. Nie przegap. Już dziś zarezerwuj sobie miejsce!

spacer
WSKAZÓWKI I SZTUCZKI
spacer
spacer
ZAPOWIEDŹ SOLIDWORKS 2016:
WYBIERZ KONFIGURACJĘ W TRAKCIE DODAWANIA ELEMENTÓW
spacer
Teraz będzie możliwe wybranie konfiguracji w trakcie dodawania elementów. Korzystając z opcji Menedżer właściwości PropertyManager Wstaw komponenty/Rozpocznij złożenie w celu dodania komponentów złożeń, możliwy jest wybór jednej z pożądanych konfiguracji z listy, przed umieszczeniem danego elementu w obszarze graficznym.
spacer
spacer
spacer
spacer
ZAPOWIEDŹ SOLIDWORKS 2016:
ODWRÓĆ KIERUNEK PRZESUNIĘCIA SZKICU
spacer
Możesz odwrócić kierunek przesunięcia elementów szkicu dzięki funkcji Odwróć Kierunek. Wcześniej, aby dokonać takiej operacji, konieczne było usunięcie całego szkicu i stworzenie go od nowa.
spacer
spacer
spacer KLIENCI
spacer
Dowiedz się jak firmy takie jak SeaBotix rozwijają się dzięki wykorzystaniu rozwiązań SOLIDWORKS® 3D do opracowywania – od projektu do wdrożenia – wyjątkowych i specjalnie dostosowanych do potrzeb klientów produktów..
spacer
spacer
spacer MYSOLIDWORKS
BEZPŁATNE LEKCJE SOLIDWORKS MBD NA MYSOLIDWORKS
spacer
Activate MySolidWorks
Professional Today
spacer
Na portalu społecznościowym MySolidworks zostały udostępnione bezpłatne lekcje SOLIDWORKS MBD: ponad 3 godziny filmów wideo, quizy, pliki szkoleniowe oraz inne zasoby.
spacer
spacer DRAFTSIGHT
DRAFTSIGHT BEZPŁATNE ZASOBY EDUKACYJNE
spacer
spacer
Portal 3D ContentCentral w nowej odsłonie ma jeszcze bardziej intuicyjny interfejs, dzięki któremu możesz łatwiej i szybciej wyszukiwać modele CAD, elementy biblioteki, bloki 2D oraz makra. Sprawdź jak pliki 2D CAD działają przy użyciu oprogramowania DraftSight.
spacer
spacer
spacer
spacer SEMINARIA SOLIDWORKS
spacer

SOLIDWORKS to nie tylko 3D CAD. Rozwiązania SOLIDWORKS są przydatne w każdym aspekcie procesu rozwoju dzięki takim funkcjom jak zintegrowana praca nad projektem, komunikacja techniczna oraz zarządzanie danymi. Przekonaj się na jednym z naszych seminariów.

spacer
spacer GRUPY UŻYTKOWNIKÓW
spacer
Grupy użytkowników są cennym źródłem informacji i zasobów dla całej społeczności SOLIDWORKS. Dzięki współpracy z rówieśnikami, partnerami i pracownikami SOLIDWORKS, staniesz się jeszcze bardziej produktywny. Odwiedź swugn.org już dziś i znajdź lokalne grupy użytkowników.
spacer

 

spacer
spacer
spacer
spacer
Facebook Twitter LinkedIn YouTube
SW Logo
3DS Logo

Dassault Systèmes SolidWorks Corporation
175 Wyman Street
Waltham, MA 02451 USA
Email: generalinfo@solidworks.com

This is a commercial email being sent by Dassault Systèmes S.A. on behalf of Dassault Systèmes SolidWorks Corporation. We respect your right to privacy. See our privacy policy for more information.

To change the types of communications you receive, or to discontinue receiving email from Dassault Systèmes SolidWorks Corporation, please use this link: http://www.solidworks.com/preferences/

© 2015 Dassault Systèmes SolidWorks Corporation. All rights reserved.

spacer